Spotkanie z Teresą Lipowską i promocja książki „Nad rodzinnym albumem”

Data publikacji: 05.10.2019 21:16
Autor: Magdalena Galas-Klusek / Kategoria: Kultura
Komentarze
05.10.2019 Stąporków. Spotkanie z aktorką Teresą Lipowską. Na zdjęciu od lewej dr Monika MularskaKucharek  terapeutka i Teresa Lipowska  aktorka

05.10.2019 Stąporków. Spotkanie z aktorką Teresą Lipowską. Na zdjęciu (od lewej): dr Monika Mularska-Kucharek - terapeutka i Teresa Lipowska - aktorka
Fot. Magdalena Galas-Klusek / Radio Kielce

W Stąporkowie w ramach Nocy Bibliotek odbyło się spotkanie z aktorką Teresą Lipowską wraz z promocją jej książki biograficznej „Nad rodzinnym albumem”. Mieszkańcy Stąporkowa mogli posłuchać anegdot z życia aktorki połączonych z komentarzami terapeutki dr Moniki Mularskiej-Kucharek, która prowadziła rozmowę.

Teresa Lipowska podkreślała, że w jej życiu dużą rolę odgrywa pielęgnowanie relacji z najbliższymi, celebrowanie drobnych gestów.

- Jest to oczywiście kwestia wychowania. Wiecie państwo, że te zachowania, które przekażemy młodym ludziom z naszego życia, to oni przeniosą je dalej na swoje dzieci - podkreślała.

Dr Monika Mularska-Kucharek przytoczyła sytuację ze swojego gabinetu o małżeństwie, w którym kobieta czuła się niekochana, ponieważ mąż nigdy jej tego nie mówił.

- A mąż ze stoickim spokojem powiedział, że jest człowiekiem konsekwentnym i 18 lat temu powiedział swojej żonie, że ją kocha, więc jeśli coś się zmieni, to ją o tym poinformuje - powiedziała terapeutka.

05.10.2019 Stąporków. Spotkanie z aktorką Teresą LipowskąFot. Magdalena Galas-Klusek / Radio Kielce

Mieszkańcy Stąporkowa bardzo pozytywnie przyjęli obie panie.

- W Stąporkowie nie mamy za często okazji spotkania z gwiazdą, ale cieszę się, że czasem do tego dochodzi - mówi pan Marcin.

- Bardzo przyjemnie, bardzo lubię panią Teresę Lipowską - mówi pani Elżbieta.

- Odebrałem panią Teresę jako bardzo konkretną i zasadniczą osobę, nie takie „ciepłe kluski”, jak w serialu „M jak miłość” - mówi pan Michał.

Po spotkaniu duża liczba mieszkańców Stąporkowa stanęła w kolejce do zakupu książki z autografem aktorki.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama