Poseł Cieślak podróżuje po regionie… „ogórkiem”

Data publikacji: 06.10.2019 13:09
Autor: Dorota Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
06.10.2019 Jędrzejów. Spotkanie posła Michała Cieślaka z mieszkańcami

06.10.2019 Jędrzejów. Spotkanie posła Michała Cieślaka z mieszkańcami
Fot. Dorota Klusek / Radio Kielce

Zabytkowym autobusem, tzw. ogórkiem ruszył na spotkanie z mieszkańcami ziemi świętokrzyskiej poseł Michał Cieślak. Podróż rozpoczął na Rynku w Jędrzejowie. Ubiegający się o reelekcję parlamentarzysta wyjechał w trasę autobusem, bo walka z wykluczeniem komunikacyjnym, to jeden z punktów programu Prawa i Sprawiedliwości.

Poseł Michał Cieślak przyznał, że spotkania z mieszkańcami regionu są bardzo cenne.

- Spotykając się z mieszkańcami w takich miejscach, jak Jędrzejów, Busko, Kazimierza i w innych gminach, utwierdzamy się w przekonaniu, że obraliśmy dobry kierunek zmian, że obraliśmy dobry kierunek rozwoju Polski. Mieszkańcy naszego województwa często to podkreślają. Ale to też są rozmowy na temat tego, w jaki sposób chcemy kształtować przyszłą kadencję Sejmu, czym chcemy się zajmować. Wsłuchuję się w uwagi spotykanych na mojej drodze osób - podkreślił.

Michał Cieślak zachęcał również do udziału w wyborach. Zaznaczył, że to obowiązek, ale też przywilej każdego dorosłego Polaka.

06.10.2019 Jędrzejów. Spotkanie posła Michała Cieślaka z mieszkańcamiFot. Dorota Klusek / Radio Kielce

- Za tydzień odbędą się wybory parlamentarne do Sejmu i do Senatu. Serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców i gorąco namawiam do tego, żeby wziąć udział w tych bardzo ważnych wyborach dla nas parlamentarzów, ale również dla Polski, dla całego naszego społeczeństwa - mówił.

Dodał, że dla niego ten ostatni tydzień będzie czasem wytężonej pracy, ponieważ zadeklarował, że do końca kampanii odwiedzi wszystkie gminy, w których przedstawi raport ze swojej działalności w kończącej się kadencji Sejmu, a także będzie dalej rozmawiał o bieżących sprawach i przyszłych planach.

Reklama