Polki zamierzają rozgrzać publiczność. We wtorek mecz z Brazylią

Data publikacji: 07.10.2019 17:50
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze
Kielce. 07.10.2019. Trening reprezentacji polski w piłce nożnej kobiet

Kielce. 07.10.2019. Trening reprezentacji polski w piłce nożnej kobiet
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

We wtorek na „Suzuki Arenie” w Kielcach rozegrany zostanie towarzyski mecz kobiecych piłkarskich reprezentacji Polski i Brazylii. „Canarinhos” spadły w najnowszym rankingu FIFA z 10. na 11. miejsce. „Biało-czerwone” utrzymały w tym zestawieniu 29. lokatę.

Do stolicy regionu świętokrzyskiego przyjechała m.in. słynna Marta, chyba największa legenda kobiecego futbolu. 33-letnia napastniczka sześciokrotnie była laureatką Złotej Piłki w plebiscycie na najlepszą zawodniczkę świata.

- Każda z nas cieszy się, że będzie mogła zagrać w takim meczu. Jest to przeciwnik klasy światowej, więc odczuwamy ogromne emocje. Stres jest także, ale i radość, bo przecież po to się gra w piłkę, żeby móc mierzyć się z takimi rywalami. Mam nadzieję, że będzie to widowisko, które spodoba się kibicom. Mimo później godziny i pogody postaramy się rozgrzać kielecką publiczność - zapowiedziała pomocnik reprezentacji Polski Dominika Grabowska. 

Mecz w Kielcach będzie jednym z elementów obchodów stulecia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Z trybun stadionu przy ulicy Ściegiennego obejrzy go m.in. prezes Zbigniew Boniek.

Bilety w cenie 10 złotych dla kibiców indywidualnych oraz po złotówce dla minimum piętnastoosobowych grup zorganizowanych są dostępne w siedzibie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej przy Alei Legionów oraz w kasach stadionu przy ulicy Ściegiennego. 

Spotkanie kobiecych reprezentacji Polski i Brazylii rozpocznie się na „Suzuki Arenie” o 20.15 i będzie transmitowane na antenie TVP Sport.

Dla naszych słuchaczy mamy niespodziankę w postaci darmowych wejściówek na wtorkowy mecz. Wystarczy pójść do siedziby ŚZPN w Kielcach i podać hasło „Polska – Brazylia Radio Kielce”. Pierwsze sto osób otrzyma darmowe bilety.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama