Na „Suzuki Arenie” generalny sprawdzian reprezentacji Polski

Data publikacji: 08.10.2019 07:54
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze
Kielce. 07.10.2019. Trening reprezentacji polski w piłce nożnej kobiet

Kielce. 07.10.2019. Trening reprezentacji polski w piłce nożnej kobiet
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Na „Suzuki Arenie” w Kielcach rozegrany zostanie we wtorek towarzyski mecz kobiecych piłkarskich reprezentacji Polski i Brazylii. Obydwie drużyny zaprezentują się publiczności w najmocniejszych składach. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.15 i będzie transmitowane na antenie TVP Sport.

Trener „biało–czerwonych” Miłosz Stępiński nie ukrywa, że konfrontacja z „Canarinhos” będzie generalnym sprawdzianem przed listopadowym pojedynkiem eliminacji mistrzostw Europy z Hiszpanią, faworytem grupy eliminacyjnej do bezpośredniego awansu z pierwszego miejsca.

– Chcielibyśmy wystąpić w zestawieniu personalnym najmocniejszym z możliwych. Nie mogliśmy tego zrobić w trakcie wrześniowego zgrupowania ze względu na chorobę reprezentacji Czech. Oprócz tego, że gramy z fantastycznym przeciwnikiem, to chcemy zweryfikować pewne nowe rzeczy przygotowywane na mecz z Hiszpanią. To listopadowe spotkanie o punkty jest w tym roku dla nas najważniejsze – powiedział Miłosz Stępiński.      

Bilety w cenie 10 złotych dla kibiców indywidualnych oraz po złotówce dla minimum piętnastoosobowych grup zorganizowanych są dostępne w kasach stadionu przy ulicy Ściegiennego.

Towarzyski mecz Polska – Brazylia rozpocznie się o godzinie 20.15.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama