Anna Krupka: opozycja chwyta się ostatniej deski ratunku

Data publikacji: 09.10.2019 08:31 / Data aktualizacji: 09.10.2019 10:32
Autor: Marek Orkisz / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Anna Krupka  wiceminister sportu

Anna Krupka - wiceminister sportu
Fot. Karol Żak / Radio Kielce

- Opozycja w desperacji chwyta się ostatniej deski ratunku, ale jak się okazuje, Lech Wałęsa pogrąża siebie i liderów Koalicji Obywatelskiej - powiedziała Anna Krupka, komentując ostatnie dni kampanii wyborczej. Wiceminister sportu i turystyki nawiązała do wystąpienia Lecha Wałęsy na konwencji KO, podczas której były prezydent dzień po pogrzebie nazwał legendarnego działacza opozycji Kornela Morawieckiego „zdrajcą”.

- Wałęsa jest nieobliczalny i przez dwa dni do reszty zrujnował sobie opinię i roztrwonił kapitał, który kiedyś miał - stwierdziła Anna Krupka.

- Platforma w swojej desperacji chciała użyć go jako ostatniej deski ratunku. Okazało się jednak, że Wałęsa zamiast ich wspierać, zaczął krytykować i użył konwencji jako forum do zaprezentowania swego niewyobrażalnie dużego ego. Dzień później były prezydent przekierował swoje poparcie na PSL - mówiła. 

Wiceminister Anna Krupka stwierdziła, że opozycja nie mając nic do zaoferowania, poszukuje poparcia nawet u Lecha Wałęsy.

- Jednak prawdziwe oblicze PO i ich program ujawniają kolejne taśmy ich lidera Sławomira Neumana - podkreśliła Anna Krupka.

- Jak w zwierciadle widać, jak opozycja traktuje wyborców i swoich koalicjantów oraz co jest ich prawdziwym celem. Nagrania pokazują także, jakie jest podejście do wymiaru sprawiedliwości - mówiła. 

Jak dodała wiceminister, zamiast przedstawić program i przystąpić do merytorycznej debaty, kampania Koalicji Obywatelskiej polegała na szyderstwach z największych dla Polaków wartości - Bóg, Honor i Ojczyzna. 

- To absolutny skandal, który pokazuje, że Schetyna i Koalicja Obywatelska chwytają się w swojej desperacji wszystkiego, nie przebierając w środkach - podkreśliła.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama