Piotr Wawrzyk serwował kawę i częstował ciastem

Data publikacji: 10.10.2019 09:02
Autor: Mateusz Kaczmarczyk / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
10.10.2019. Piotr Wawrzyk częstował kawą i ciastkami na ulicy Żytniej

10.10.2019. Piotr Wawrzyk częstował kawą i ciastkami na ulicy Żytniej
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Kawą i własnoręcznie upieczonym ciastem do rozmowy i głosowania zachęcał wiceminister Piotr Wawrzyk. Dzisiaj mieszkańcy Kielc mieli okazję spotkać kandydata Prawa i Sprawiedliwości przy jednym z najbardziej ruchliwych przystanków autobusowych na ulicy Żytniej.

Minister powiedział, że mieszkańcy, pomimo porannej pory i pośpiechu bardzo życzliwie odnosili się do niecodziennego spotkania. Dominowały gratulacje i słowa poparcia. Dodaje, że w trakcie rozmów, mieszkańcy najczęściej wspominają o problemach komunikacyjnych, na które rozwiązaniem byłaby budowa obwodnicy wokół stolicy regionu, która pozwoliłaby na wyprowadzenie z miasta ciężkich pojazdów.

Mieszkańcy, którzy skorzystali z porannego poczęstunku bardzo pozytywnie odnosili się do tak niekonwencjonalnego pomysłu na prowadzenie kampanii wyborczej. Jak mówią pozwala to zatrzymać się na chwilę i porozmawiać z kandydatem. Ciasto natomiast ocenili jako smaczne.

- Bardzo dobry pomysł. Można napić się ciepłej kawy i przy okazji zapytać kandydata o swoje pomysły na rozwój kraju - mówi jedna z czekających na autobus mieszkanek.

Proces pieczenia ciasta przez wiceministra Wawrzyka można prześledzić na jego koncie na portalu facebook.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama