Wiceminister Anna Krupka zachęcała, aby pójść na wybory

Data publikacji: 10.10.2019 20:51
Autor: Emilia Sitarska / Kategoria: Wiadomości z regionu
10.10.2019 Bałtów. Spotkanie z wiceminister Anną Krupką. Od lewej wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka i wójt Bałtowa Hubert Żądło

10.10.2019 Bałtów. Spotkanie z wiceminister Anną Krupką. Od lewej wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka i wójt Bałtowa Hubert Żądło
Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Program Rodzina 500 plus, przywracanie komisariatów policji w małych miejscowościach, dbanie o seniorów, ale także problemy bałtowskiej rady gminy – to tematy poruszane przez mieszkańców podczas spotkania z Anną Krupką. Wiceminister sportu i turystyki przypominała sposób działania PO i PSL przed rządami jej formacji politycznej.

Przypomniała o taśmach „jedynki” KO w Świętokrzyskiem - Bartłomieja Sienkiewicza, a także ostatnio Sławomira Neumanna.

Jak mówi Anna Krupka - dyskusja w Bałtowie była merytoryczna. Mieszkańcy jasno opowiedzieli się za powstaniem komisariatu policji, ponieważ chcą czuć się bezpieczniej. Dodaje też, że spotkanie na ostatniej prostej kampanii, było okazją do zmobilizowania ludzi, aby poszli głosować.

Mieszkańcy, którzy przyszli na spotkanie z Anną Krupką są zdecydowani na kogo oddać swój głos w wyborach. Niektórzy po dzisiejszym spotkaniu twierdzą, że zostali utwierdzeni w swoim przekonaniu.

W spotkaniu z wiceminister wziął udział wójt Hubert Żądło. Podkreśla, że parlamentarzystka zna problemy rady gminy i zawsze stara się pomóc w miarę możliwości. Uważa, że nie byłoby licznych dofinansowań czy pieniędzy na drogi, gdyby nie współpraca z parlamentarzystami, w tym z minister Anną Krupką.

Parlamentarzystka PiS podkreślała jak ważny jest udział w wyborach i frekwencja. Wyraziła nadzieję, że w Bałtowie mieszkańcy pójdą tak licznie do wyborów, jak rok temu, gdy wybierali wójta i radnych.

 

Reklama