Sylwester Chruszcz: w ciągu czterech lat powstanie szybka kolej z Kielc i Buska

Data publikacji: 11.10.2019 13:18 / Data aktualizacji: 11.10.2019 16:45
Autor: Wiktor Dziarmaga / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
11.10.2019 Kielce. Konferencja posła Sylwestra Chruszcza kandydata Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu

11.10.2019 Kielce. Konferencja posła Sylwestra Chruszcza, kandydata Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu
Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

Poseł Sylwester Chruszcz, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu z województwa świętokrzyskiego podsumował w Kielcach kampanię wyborczą. Spotkanie z dziennikarzami odbyło się na kieleckim placu Artystów.

Parlamentarzysta podziękował za setki spotkań z mieszkańcami naszego regionu. Przedstawił także inwestycje, o które będzie chciał zabiegać w nowej kadencji parlamentu.

- Jako przewodniczący sejmowej komisji infrastruktury zobowiązuje się do tego, że kolej dużych prędkości z Buska i Kielc powstanie w ciągu czterech lat. Także kolej szerokotorowa w naszym województwie musi mieć swoje centrum logistyczne tak, by Staszów miał ścisłe połączenie z Chinami i ta część województwa także zaczęła się rozwijać gospodarczo - powiedział poseł Sylwester Chruszcz.

11.10.2019 Kielce. Konferencja posła Sylwestra Chruszcza, kandydata Prawa i Sprawiedliwości do SejmuFot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

Parlamentarzysta zaapelował do mieszkańców o udział w wyborach.

Jak informowaliśmy, poseł Sylwester Chruszcz jest popierany przez swoich konkurentów. Kilka dni temu, wsparcia parlamentarzyście w wyborach udzielił kandydatowi do Sejmu, poseł Piotr Liroy-Marzec, lider komitetu Skuteczni.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama