Wiceminister Anna Krupka dziękuje za wsparcie w kampanii

Data publikacji: 19.10.2019 18:50
Autor: Wiktor Dziarmaga / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
19.10.2019. Miedziana Góra. Anna Krupka podziękowała współpracownikom za wsparcie przy prowadzeniu kampanii

19.10.2019. Miedziana Góra. Anna Krupka podziękowała współpracownikom za wsparcie przy prowadzeniu kampanii
Fot. Wiktor Dziarmaga / Radio Kielce

Wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka podziękowała współpracownikom za wsparcie przy prowadzeniu kampanii podczas ostatnich wyborów. Parlamentarzystka zorganizowała spotkanie dla działaczy i sympatyków, którzy jak mówiła przyczynili się do jej sukcesu w wyborach.

- Dzisiaj spotkanie zorganizowałam dla moich wolontariuszy, którzy rozwieszali banery i organizowali spotkania. To był czas ciężkiej i wytężonej pracy. Czas rozmów z mieszańcami o tym, co udało się zrobić, co trzeba zmienić oraz co pozostało jeszcze do zrobienia – powiedziała Anna Krupka. Wiceminister podziękowała także za poparcie, którego udzieli jej mieszkańcy oraz za wysoką frekwencje w wyborach.

- W województwie świętokrzyskim wyniosła ona około 58 proc., a więc wzrosła o 11 punktów procentowych w stosunku do ostatnich wyborów. Dziękuje wszystkim, którzy wsparli świętokrzyską drużynę to około 315 tys. głosów. Ale teraz już rozpoczynamy ciężką pracę na rzecz województwa świętokrzyskiego – mówiła wiceminister.

W wyborach do parlamentu wiceminister Anna Krupka zdobyła poparcie prawie 70 tys.  mieszkańców województwa świętokrzyskiego. 

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama