Barbara Damian znów dyrektorem

Data publikacji: 22.10.2019 10:40 / Data aktualizacji: 22.10.2019 10:56
Autor: Robert Szumielewicz / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Na zdjęciu Barbara Damian p.o. dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach

Na zdjęciu: Barbara Damian, p.o. dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach
Kielce. 22.10.2019 / Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Barbara Damian wraca na stanowisko. Od dziś będzie pełniącą obowiązki dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach. Na początku października, bez wiedzy zastępcy prezydenta Arkadiusza Kubca, ówczesny dyrektor ZTM Tomasz Szymkiewicz wręczył jej pismo o zmianie warunków zatrudnienia i zaproponował niższe stanowisko - kierownika działu przewozów. Barbara Damian nie zgodziła się na te warunki.

Arkadiusz Kubiec, komentując odwołanie Barbary Damian mówił wówczas: "Nie byłem poinformowany o zamiarach dyrektora Szymkiewicza. Jestem tym wszystkim zaniepokojony. Rozmawiałem z dyrektorem i czekam na wyjaśnienia. Cenię i szanuję doświadczenie zawodowe Barbary Damian. Dlatego tym bardziej nie rozumiem decyzji dyrektora".

Konsekwencją decyzji dyrektora było jego odwołanie ze stanowiska. Dziś Arkadiusz Kubiec nie chciał komentować całej sytuacji.

Z kolei Barbara Damian podziękowała za obdarzenie jej zaufaniem.

- Chciałabym podziękować prezydentowi Wencie za obdarzenie mnie zaufaniem i powierzenie mi tego stanowiska. Będę robić wszystko, aby nie zawieść tego zaufania - podkreśliła.

Na zdjęciu: Barbara Damian - p.o. dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w KielcachKielce. 22.10.2019 / Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama