Kielecka radna z wyróżnieniem

Data publikacji: 22.10.2019 15:18
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Kielecka radna Joanna Winiarska w środku odbiera nagrodę Idol Specjalny

Kielecka radna Joanna Winiarska (w środku) odbiera nagrodę „Idol Specjalny”
Fot. Fundacja „Szansa dla Niewidomych”

Joanna Winiarska, wiceprzewodnicząca kieleckiej Rady Miasta znalazła się w międzynarodowym gronie pięciu laureatów nagrody „Idola Specjalnego”, przyznawanej przez Fundację „Szansa dla Niewidomych”. Wyróżnienie zostało przyznane za zaangażowanie na rzecz osób z dysfunkcją wzroku.

Jak przyznała Joanna Winiarska, to wyróżnienie jest dla niej dużym zaszczytem i mobilizacją do dalszej pracy na rzecz osób niepełnosprawnych.

- Nagroda dodaje mi skrzydeł do jeszcze większego działania na rzecz osób niepełnosprawnych, także tych mających problemy ze wzrokiem. Nie otrzymałabym jej, gdyby nie dziewczyny z Fundacji „Szansa dla Niewidomych”, które w naszym województwie prowadzą wiele działań na rzecz osób z dysfunkcją wzroku i ja mam przyjemność pomagać im i wspierać je w tych działaniach - dodała Joanna Winiarska.

Wyróżnienie dla Joanny Winiarskiej zostało przyznane za ścisłą współpracę z kieleckim oddziałem fundacji. Fundacja zajmuje się m.in. organizowaniem prozdrowotnych spotkań, zajęć informacyjno-edukacyjnych w szkołach i przedszkolach, wspieraniem rodzin osób słabowidzących i niewidomych oraz promowaniem tyfloturystyki w regionie świętokrzyskim.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama