Bertus Servaas: PGE Vive zostaje w Kielcach [POSŁUCHAJ ROZMOWY]

Data publikacji: 30.10.2019 13:41
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
Bertus Servaas, prezes PGE VIVE Kielce

Bertus Servaas, prezes PGE VIVE Kielce
Kielce. 07.05.2019 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Bertus Servaas uspokaja kibiców zaniepokojonych plotkami o złej kondycji finansowej PGE Vive - Bez paniki, cały czas prowadzimy rozmowy z nowym, dużym potencjalnym sponsorem. Myślimy nie tylko o tym, ale i o następnym sezonie. Wszyscy w klubie ciężko na to pracują. Jak wyjaśnia prezes klubu zaległości wobec zawodników sięgają dwóch, trzech tygodni wstecz.

- Słyszałem już mnóstwo plotek o przenosinach PGE Vive do Warszawy, Krakowa, Łodzi czy innych miast - śmieje się Bertus Servaas. - Ale to tylko plotki - zapewnia.

Zaprzecza także spekulacjom, że rozmawiał na temat przeniesienia PGE Vive do stolicy z właścicielem Legii Warszawa Dariuszem Mioduskim.

- Znam go tylko z telewizji. Jestem kielczaninem, od 17 lat jestem prezesem klubu i Kielce są jego miejscem - zapewnia włodarz piłkarzy ręcznych.

Dodaje jednocześnie, że zamiast rozmawiać o „czarnych scenariuszach” woli teraz skupić się na intensywnym poszukiwaniu nowych sponsorów, którzy pozwolą funkcjonować klubowi na odpowiednio wysokim poziomie.

Kolejna tura rozmów z potencjalnym dużym sponsorem ma się odbyć w przyszłym tygodniu.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Marka Cendera z Bertusem Servaasem:

Reklama