Studio polityczne: zniesienie wiz do USA. Tusk nie wystartuje w wyborach prezydenckich

Data publikacji: 08.11.2019 13:36
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Studio Polityczne Radia Kielce. Na zdjęciu Michał Kita, Radio Kielce

Studio Polityczne Radia Kielce. Na zdjęciu Michał Kita, Radio Kielce
10.02.2019 / Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Zniesienie wiz do Stanów Zjednoczonych i decyzja Donalda Tuska o niestartowaniu w przyszłorocznych wyborach prezydenckich, to niektóre tematy Studia Politycznego Polskiego Radia Kielce.

Jak w każdą niedzielę, tuż po godzinie 11.00 zapraszamy słuchaczy do udziału w jedynym programie w polskich rozgłośniach radiowych, w którym politycy konfrontują się nie tylko ze sobą i słuchaczami przed radioodbiornikami, ale też ze gromadzoną w studiu publicznością.

W najbliższą niedzielę, 10 listopada, tuż po godzinie 11.00 z politykami reprezentującymi wszystkie ugrupowania w parlamencie będziemy rozmawiać między innymi o zniesieniu wiz do Stanów Zjednoczonych, które nastąpi w dniu naszego narodowego święta, 11 listopada.  Czy jest to wielkie osiągnięcie Prezydenta Andrzeja Dudy i polskiej dyplomacji, czy jak chce opozycja ich działania nie miały większego znaczenia?

Zapytamy także o to, czy decyzja, jaką podjął Donald Tusk w sprawie startu w przyszłorocznych wyborach prezydenckich to dobra, czy zła wiadomość dla polskiej polityki?

Przedstawicielom i partii politycznych zadamy także pytanie o ich oczekiwania wobec nowego wojewody i wicewojewody świętokrzyskiego.

Zapraszamy do słuchania i do bezpośredniego udziału w programie w Studiu Gram Radia Kielce. Początek w niedzielę, tuż po godzinie 11.00.

Reklama