Sandomierskie Centrum Informacji Turystycznej laureatem Orłów Turystyki

Data publikacji: 17.11.2019 11:10
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Sandomierz. Centrum Informacji Turystycznej

Sandomierz. Centrum Informacji Turystycznej
Fot. Grażyna Szlęzak-Wójcik / Radio Kielce

Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu uzyskało pierwsze miejsce w plebiscycie Orły Turystyki 2019. Konkurs polega na zebraniu opinii z najbardziej znanych serwisów internetowych. Wpisów dokonują ludzie, którzy odwiedzili opisywane miejsce i zechcieli podzielić się swoimi spostrzeżeniami na jego temat.

Jak powiedziała Beata Pytelewicz z Centrum Informacji Turystycznej ta nagroda jest tym bardziej cenna, że placówka zawdzięcza ją turystom, którzy byli w Sandomierzu i korzystali z centrum. Dodała, że ludzie docenili przede wszystkim kompetencje pracowników, ich profesjonalizm i sposób obsługi.

Sandomierz. Centrum Informacji TurystycznejFot. Grażyna Szlęzak-Wójcik / Radio Kielce

Na wynik plebiscytu duży wpływ miała również kompleksowość usług prowadzonych przez CIT. Nie ogranicza się ono wyłącznie do informacji turystycznej. Można tam również zapoznać się z kalendarzem wydarzeń w Sandomierzu, dowiedzieć się o wolnych miejscach noclegowych i skorzystać z wypożyczalni rowerów, jaką prowadzi Centrum Informacji Turystycznej. Turyści zagraniczni także mogą liczyć na pełną obsługę.

Orły Turystyki już po raz drugi trafiają do Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu.

Placówka ma swoją siedzibę na starówce. Jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, a w weekendy od 9.00 do 17.00.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama