Weekendowe rabaty w Sandomierzu

Data publikacji: 23.11.2019 16:47
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu
23.11.2019 Sandomierz. Weekend za pół ceny

23.11.2019 Sandomierz. Weekend za pół ceny
Fot. Grażyna Szlęzak-Wójcik / Radio Kielce

W Sandomierzu kolejny weekend za pół ceny. Oferta obejmuje m.in tańsze wejścia do samorządowych obiektów turystycznych i sportowych. Bilety można kupić za połowę ceny. Oprócz tego do akcji dołączyły trzy miejsca oferujące noclegi i dwie restauracje.

Lista podmiotów uczestniczących w weekendzie za pół ceny, jest znacznie mniejsza w porównaniu do poprzednich edycji tego przedsięwzięcia. Przede wszystkim dlatego, że prawie nie ma na niej prywatnych firm.

Część turystów, która przyjechała do Sandomierza w ogóle nie wiedziała, że jest organizowana taka akcja. Miłe rozczarowanie było przy kasie np. w Bramie Opatowskiej czy w Podziemnej Trasie Turystycznej, gdy przy płaceniu za bilet okazało się, że jest rabat. Turyści z Krakowa mówili, że takie promocje zawsze są miłe, ponieważ parę groszy zostaje w kieszeni, te pieniądze można wydać na dodatkową atrakcję podczas weekendu.

- Dzisiaj ze względu na niesprzyjającą pogodę niewielu turystów można było spotkać na starówce, ale i tak więcej niż zwykle w martwym sezonie w soboty i niedziele - powiedziała Beata Pytelewicz z Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu.

Dodała, że takie akcje na pewno warto robić, ponieważ są magnesem przyciągającym ludzi do przyjazdu do Sandomierza co pokazały poprzednie edycje tego programu.

 

Miejsca oferujące w weekend rabat:

Brama OpatowskaCentrum Fitness w Miejskim Stadionie SportowymHotel BasztowyMuzeum OkręgoweObiekt noclegowy „Krępianka”Pizzeria San DomingoPodziemna Trasa TurystycznaStaromiejska Apartament

Reklama