Moda na życie w zgodzie z naturą coraz większa

Data publikacji: 30.11.2019 09:44 / Data aktualizacji: 30.11.2019 16:15
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
30.11.2019 Kielce. Targi Slow Life

30.11.2019 Kielce. Targi Slow Life
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

W kieleckim centrum wystawienniczym trwają targi Slow Life. Impreza skupia w sobie kilka wydarzeń promujących zdrową i regionalną żywność, a także życie w zgodzie z naturą, z dala od zgiełku dużych miast. Osoby, które odwiedziły w sobotę Targi Kielce podkreślały, że moda na taki styl życia jest coraz większa i niesie ze sobą wymierne korzyści dla zdrowia.

Niektórzy w myśl idei „slow life” uczęszczają na ćwiczenia jogi, inni natomiast skupiają się na wytwarzaniu zdrowej i ekologicznej żywności w swoich gospodarstwach. Na stoiskach ponad 200 wystawców odwiedzający mogą uczestniczyć m.in. w pokazach kulinarnych, czy warsztatach tworzenia domowych środków czystości bez użycia chemii.

Jednym z wystawców jest Mieczysław Ptaszek z firmy Ronic, zajmującej się dystrybucją produktów związanych ze zdrowiem, m.in. wyciskarek do soków, czy pras do wytłaczania oleju.

- Dużą popularnością wśród miłośników zdrowego odżywania cieszy się w ostatnim czasie dehydrator. To urządzenie umożliwiające jednoczesne suszenie różnego rodzaju owoców czy warzyw, bez przenikania smaków i zapachów - dodaje.

Wystawę Slow Life będzie można oglądać także w niedzielę.

Tagi do tego wpisu
adv adv
Wiadomości
Reklama