Najlepsi polscy zawodnicy rozpoczynają dzisiaj rywalizację w Kielcach

Data publikacji: 02.12.2019 07:23
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
Komentarze
04.11.2018 Kielce. Galeria Echo. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Bilard. Finał. I miejsce zajął NOSAN Kielce. Karol Skowerski

04.11.2018 Kielce. Galeria Echo. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Bilard. Finał. I miejsce zajął NOSAN Kielce. Karol Skowerski
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Z udziałem prawie stu zawodniczek i zawodników z całego kraju rozpoczynają się dzisiaj Bilardowe Mistrzostwa Polski – Kielce 2019. W gronie startujących znalazło się siedmioro reprezentantów Nosanu Kielce - Oliwia Zalewska, Karol Skowerski, Michał Turkowski, Tomasz Kapłan, Bartosz Rozwadowski, Szymon Bruśnicki i Jeremi Nowak, Dominika Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica oraz Jan Niewęgłowski z kieleckiej TVSports.pl.

- Plan minimum to 4, a maksimum to 6 medali - ocenia Grzegorz Kędzierski.

- Dobrze powinna sobie radzić „Oliwka”. Spore szanse mają także Karol Skowerski, Michał Turkowski i Tomek Kapłan. W przypadku pozostałych miejsca na podium będą dużą i przyjemną niespodzianką - ocenia prezes Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Bilardowego.

Sportowcy będą rywalizować w odmiany 8, 9 i 10 bil.

Mistrzostwa potrwają do piątku 6 grudnia. Mecze rozgrywane będą codziennie od 9.00 do około 21.00. Areną zmagań jest hotel Bińkowski, a wstęp jest bezpłatny.

Patronem medialnym imprezy jest Polskie Radio Kielce.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama