Piłkarze Korony przygotowali dary dla najbardziej potrzebujących

Data publikacji: 03.12.2019 15:19
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
Kielce. 03.12.2019. Piłkarze Korony Kielce włączyli się w akcję Szlachetnej Paczki. Na zdjęciu (od lewej): Jakub Osobiński - bramkarz, Paweł Sokół - bramkarz, Luka Kukić - bramkarz

Kielce. 03.12.2019. Piłkarze Korony Kielce włączyli się w akcję Szlachetnej Paczki. Na zdjęciu (od lewej): Jakub Osobiński - bramkarz, Paweł Sokół - bramkarz, Luka Kukić - bramkarz
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Piłkarze Korony Kielce włączyli się w akcję Szlachetna Paczka. Na ich liście zakupów znalazły się między innymi środki czystości i meble, które wkrótce zostaną przekazane potrzebującym.

Paweł Sokół, bramkarz kieleckiego klubu stwierdził, że trzeba pomagać nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały rok.

- Teraz można się włączyć w akcję Szlachetna Paczka. To bardzo dobra inicjatywa i zachęcamy wszystkich do pomocy. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele osób jej potrzebuje - powiedział.

Jakub Osobiński dodał, że niewiele wystarczy, aby sprawić radość drugiemu człowiekowi.

- Dzięki udziale w akcjach charytatywnych możemy wesprzeć rodziny i sprawić, żeby ich święta były radosne - dodał.

Aleksandra Kopeć, koordynatorka Szlachetnej Paczki w regionie wyraziła radość z faktu, że akcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Jak dodała, piłkarze zbierają produkty dla rodziny z Kielc. Jej członkowie potrzebują przede wszystkim środków czystości i mebli.

- Chłopiec ma alergię, dlatego mama prosiła także o mikser, ponieważ ułatwiłoby to jej przygotowywanie posiłków - powiedziała.

Oprócz piłkarzy „żółto-czerwonych” w zbiórkę włączyli się klub PGE Vive, a także parlamentarzyści na czele z wiceministrem spraw zagranicznych, Piotrem Wawrzykiem.

LISTA WSZYSTKICH RODZIN OBJĘTYCH AKCJĄ

Finał, podczas którego dary trafią do potrzebujących, odbędzie się od 6 do 8 grudnia.

Reklama