Mikołaj odwiedził Jędrzejów

Data publikacji: 07.12.2019 15:33
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
07.12.2019. Jędrzejów. Mikołajkowy Bal Przebierańców

07.12.2019. Jędrzejów. Mikołajkowy Bal Przebierańców
Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Ponad 200 dzieci z rodzin potrzebujących bawiło się podczas drugiego Mikołajkowego Balu Przebierańców w jędrzejowskim Centrum Kultury. Imprezę sfinansowano z Gminnego Funduszu Antyalkoholowego.

Podczas spotkania nie zabrakło zabawy tanecznej przy zespole, spotkania z Mikołajem i Śnieżynką, paczek, konkursów profilaktycznych z nagrodami, słodkiego poczęstunku oraz malowania twarzy. Dzieci obejrzały również bajkę pt. „Świąteczna Paczka”.

Burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek ma nadzieję, że takie akcje będą kontynuowane w następnych latach, bo jak stwierdził widzi wielką radość wśród uczestniczących w balu dzieci.

Uczennice Szkoły Podstawowej z Podchojn - Madzia, Maja i Zuzia - mówiły, że przygotowano dużo atrakcji. - Bardzo lubimy te bale, gdzie są tańce, Mikołaj oraz paczki świąteczne - podkreślały.

Wczoraj, podczas Mikołajkowego Balu Przebierańców w Kielcach, bawiło się 200 dzieci ze szkół z terenu miasta. Imprezy finansowane są z Gminnego Funduszu Antyalkoholowego. Na paczki i organizację bali gmina przeznaczyła 40 tys. zł.

adv adv
Wiadomości
Reklama