Kubuś Puchatek w prezencie od dzieci dla dzieci

Data publikacji: 08.12.2019 09:47
Autor: Dorota Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Spektakl Zakątek Fredzi Phi Phi

Spektakl „Zakątek Fredzi Phi Phi”
Fot. kck.com.pl

Piękna historia o przyjaźni zaadresowana do najmłodszych widzów zostanie pokazana na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Mali aktorzy z Teatru po Trzecim Dzwonku przedstawią spektakl „Zakątek Fredzi Phi Phi”.

Pod tym tytułem kryje się „Chatka Puchatka”, znana wielu osobom powieść Alana Alexandra Milne. Jej adaptację sceniczną przygotowała Magdalena Jarek-Matla, która przedstawienie też wyreżyserowała. Wyjaśnia, że widzowie zobaczą na scenie Krzysia Robina i jego niezwykłych przyjaciół.

- Pożegnamy się razem z nim z jego pluszowymi zabawkami, które autor tak pięknie ożywił i ubrał w ludzkie charaktery - zauważa.

Reżyser dodaje, że największą wartością spektaklu jest to, że wszystkie role z właściwą sobie dziecięcą wrażliwością odgrywają mali aktorzy.

- Ten spektakl dla dzieci tworzą dzieci, ponieważ Teatr po Trzecim Dzwonku to teatr dziecięco-młodzieżowy, który działa przy Kieleckim Centrum Kultury - podkreśla.

Na scenie zobaczymy Kamilę Domagałę, Wiktorię Dudziuk, Anię Kasperek, Marysię Kosztołowicz, Martę Żelazek i Michała Wójcika.

Spektakl zostanie wystawiony na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Początek o godzinie 12. Wstęp bezpłatny.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama