Turniej Trzech Hal ENEA w Staszowie

Data publikacji: 13.12.2019 07:14
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
„Turniej Trzech Hal ENEA

„Turniej Trzech Hal ENEA"
Fot. staszow.pl

„Turniej Trzech Hal ENEA" to projekt realizowany wspólnie przez MKS Olimpię Pogoń Staszów i firmę ENEA Połaniec, w ramach którego, rozegrano już trzy turnieje piłki nożnej dla najmłodszych. Kolejne dwa odbędą się w najbliższy weekend.

W pierwszym turnieju, rozegranym w hali Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie, rywalizację dziesięciolatków wygrała Wisła Kraków. „Biała Gwiazda” triumfowała także w roczniku 2012. W zmaganiach drużyn złożonych z piłkarzy cztero-, pięcio- i sześcioletnich nie wyłoniono zwycięzców gdyż liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Mecze rozgrywane były w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Staszowie.  

W sobotę 14 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie odbędzie się turniej dla piłkarzy z rocznika 2010, w którym wezmą udział Korona Kielce, Baszta Rytwiany, DAP Kielce, Kadet Ostrowiec, Galactikos Ostrowiec, Czarni Połaniec oraz AP Pogoń Staszów.

W niedzielę 15 grudnia w hali Powiatowego Centrum Sportu, w rozgrywkach zespołów z rocznika 2011, uczestniczyć będą DAP Kielce, Galactikos Ostrowiec, CKM Mielec, Piłkarskie Nadzieje Mielec, Wisan Skopanie i AP Pogoń Staszów.

Obydwa turnieje rozpoczną się o godzinie 9.00.

Tagi do tego wpisu
Reklama