Sympatycy PiS na spotkaniu w Jędrzejowie. Były podziękowania i życzenia

Data publikacji: 30.12.2019 20:08
Autor: Marta Gajda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
30.12.2019. Jędrzejów. Spotkanie opłatkowe członków oraz sympatyków Prawa i Sprawiedliwości

30.12.2019. Jędrzejów. Spotkanie opłatkowe członków oraz sympatyków Prawa i Sprawiedliwości
Fot. Marta Gajda / Radio Kielce

Członkowie oraz sympatycy Prawa i Sprawiedliwości wzięli udział w spotkaniu opłatkowym w podziemiach Klasztoru Ojców Cystersów w Jędrzejowie. Nie zabrakło wzajemnych życzeń oraz potraw wigilijnych.

Marek Bogusławski, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego, szef struktur PiS w powiecie jędrzejowskim, powiedział, że od kilku lat takie spotkania organizowane są w klasztorze, ponieważ jest to wyjątkowe miejsce, które zmusza do pewnych refleksji i wyciszenia.

- To czas, który pozwoli na spokojną rozmowę. Nasze spotkanie spowoduje, że jeszcze mocniej zacieśnimy swoje relacje - mówi Marek Bogusławski.

Wiceminister sportu Anna Krupka w imieniu swoim i premiera Mateusza Morawieckiego podziękowała za pracę, która przyniosła zwycięstwo w wyborach parlamentarnych. Jak dodała, powiat jędrzejowski to teren z najwyższym odsetkiem poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości w województwie świętokrzyskim.

- To dzięki Wam możliwa jest kontynuacja dobrej zmiany zarówno w województwie świętokrzyskim, jak i w całej Polsce, aby udało nam się utrzymać dynamikę dobrych zmian i aby spełnił się dobry plan na maj 2020 roku. To jedno z naszych najważniejszych wyzwań przyszłego roku -  zaznaczyła.  

Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że tego typu spotkania są dobrą okazją do rozmów. Jak dodaje, dla wspólnoty PiS ważne jest, aby Polska mogła rozwijać się jak najlepiej. Lider podziękował także za współpracę, która przyniosła bardzo dobre efekty w postaci wzmocnionego i przedłużonego mandatu zaufania.

- Polska potrzebuje jeszcze wielu zmian. W polskim Sejmie byliśmy ostatnio świadkami bardzo poważnych i odważnych wyzwań związanych z reformą wymiaru sprawiedliwości. Do tego potrzeba dużo siły i ogromnego poparcia społecznego - dodaje.

- Przed nami ogrom pracy. Pracujmy tak jak do tej pory, a nawet jeszcze lepiej - podkreślił wojewoda świętokrzyski, Zbigniew Koniusz. - Jesteście solą tej ziemi, ziemi polskiej. To przez Waszą pracę Ojczyzna w piękny sposób może się zmieniać - dodał.

Nie zabrakło także życzeń samych sukcesów i dobrych zmian dla powiatu jędrzejowskiego i województwa świętokrzyskiego w 2020 roku.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama