Ostrowczanka chce podbić The Voice Kids

Data publikacji: 09.01.2020 14:46
Autor: Emilia Sitarska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
09.01.2020. Ostrowiec Świętokrzyski. Na zdjęciu od lewej Od lewej Lila  siostra Julii Agnieszka Tłuczkiewicz Julia Tłuczkiewicz Jarosław Górczyński  prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego i Grzegorz Tłuczkiewicz

09.01.2020. Ostrowiec Świętokrzyski. Na zdjęciu (od lewej): Od lewej Lila - siostra Julii, Agnieszka Tłuczkiewicz, Julia Tłuczkiewicz, Jarosław Górczyński - prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego i Grzegorz Tłuczkiewicz
Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Ostrowczanka Julia Tłuczkiewicz podczas przesłuchań w ciemno w popularnym programie The Voice Kids zachwyciła swoim śpiewem wszystkich jurorów. Jej występ można było oglądać 1 stycznia w TVP 2, ale w jej rodzinnym mieście duża ekscytacja sukcesem nastolatki panuje do dziś.

Julia Tłuczkiewicz chodzi do siódmej klasy szkoły podstawowej nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Śpiewa od czasów przedszkola, a od wielu lat swój warsztat szlifuje podczas zajęć z profesjonalistami. Śpiewała w ostrowieckich Wiolinkach, Perłach Ryszarda Góry, dziś związana jest z zespołem Pandora w Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim. Głos trenuje również w stolicy.

- Konkurencja była bardzo duża, ale The Voice Kids to wspaniała przygoda - mówi Julia Tłuczkiewicz.

Uważa, że nawet jeśli żaden z jurorów nie odwraca do występującego swojego fotela, to i tak jest to duży sukces, ponieważ chętnych do udziału w programie jest wielu.

Prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński pogratulował Julii i życzył, aby zawsze pamiętała, gdzie stawiała pierwsze kroki. Uważa, że może być przykładem dla młodzieży. Wręczył jej także nagrodę w postaci 5 tys. zł.

09.01.2020. Ostrowiec Świętokrzyski. Przekazanie nagrody Julii Tłuczkiewicz, uczestniczce programu The Voice Kids 3Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

- To miłe, gdy możemy się utożsamiać z sukcesami naszych mieszkańców. Miło też usłyszeć w ogólnopolskich mediach o Ostrowcu w pozytywnych słowach - mówi prezydent Jarosław Górczyński.

Julia została wybrana jako jedna ze stu osób przystępujących do przesłuchań w ciemno, zaśpiewała piosenkę Whitney Houston „How will I know”. Dziewczyna zasiliła drużynę piosenkarki Cleo. W precastingu do trzeciej edycji programu udział brało około 6 tys. dzieci.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama