Funkcjonariusz ranny w wypadku. To kolejne zdarzenie z udziałem policyjnego samochodu

Data publikacji: 11.01.2020 14:44
Autor: Kamil Król / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze

 
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Ranny 28-letni funkcjonariusz trafił do szpitala w wyniku zderzenia nieoznakowanego policyjnego BMW ze skodą. Do zdarzenia doszło w piątek, późnym wieczorem na skrzyżowaniu ulic Husarskiej i Sobieskiego w Kielcach - poinformował Kamil Tokarski, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji.

- Kierującym nieoznakowanym radiowozem był 37-letni policjant. Z kolei skodę prowadził 23-letni mężczyzna. W wypadku ucierpiał funkcjonariusz, który był pasażerem BMW. Trwają czynności, aby ustalić, kto przyczynił się do tego zdarzenia. Policyjne BMW nie było pojazdem uprzywilejowanym - dodał Kamil Tokarski.

To nie pierwszy w ostatnim czasie wypadek, w którym ucierpieli funkcjonariusze policji. W czwartek, 9 stycznia policjantka z nieoznakowanego radiowozu została przewieziona do szpitala po kolizji, do której doszło na trasie między miejscowościami Cierno-Żabieniec i Zdanowice.

Natomiast, 3 stycznia dwóch funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach oraz kobieta zostali ranni w zderzeniu pojazdów na ulicy Grunwaldzkiej w Kielcach.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama