W tę jedną, niepowtarzalną noc uczniowie nie myśleli o nauce

Data publikacji: 12.01.2020 09:32
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
12.01.2020. Lubachowy. Studniówka uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. księdza Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie

12.01.2020. Lubachowy. Studniówka uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. księdza Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie
Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Rozpoczął się okres studniówek w powiecie jędrzejowskim. Na wyjątkowym balu bawiło się 160 maturzystów z Zespołu Szkół nr 1 im. księdza Stanisława Konarskiego. Imprezę rozpoczął specjalnie na ten wyjątkowy wieczór przygotowany układ taneczny. Poloneza poprowadziła dyrektor szkoły Małgorzata Wojtasik wraz ze starostą jędrzejowskim Pawłem Faryną.

Jak powiedziała, do balu studniówkowego szkoła przygotowywała się od października ćwicząc układ taneczny i tradycyjnego poloneza. - W swoim przemówieniu, odwołując się do Olgi Tokarczuk powiedziałam trzy ważne słowa ”było, jest i będzie”. Niech dziś uczniowie korzystają z uroku wieczoru i bawią tak, jak tylko najlepiej potrafią, a o tym co będzie pomyślą jutro - dodała dyrektor placówki .   
Jak mówili uczniowie szkoły Kacper Zagórski, Patrycja Bodzioch i Bartłomiej Kucharski to wyjątkowy wieczór, który na pewno zapamiętają na całe życie. Zamierzają się bardzo dobrze bawić, a za 100 dni jak najlepiej zdać maturę. Dobra zabawa równa się zaliczona matura - podkreślali uczniowie szkoły.

Studniówka Zespołu Szkół nr 1 im. księdza Stanisława Konarskiego obyła się lokalu „Camelia” w miejscowości Lubachowy.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama