Nożownik zaatakował w Kielcach

Data publikacji: 13.01.2020 11:03
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu

 
Fot. archiwum policji

2 lata pozbawienia wolności grożą 20-letniemu mieszkańcowi powiatu ostrowieckiego, który jest podejrzany o to, że w czwartkowy wieczór kilkakrotnie zranił nożem 31-letniego mężczyznę. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala.

Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach informuje, że w czwartek po godzinie 21.00, do jednego ze szpitali zgłosił się 31-letni mężczyzna, Okazało się, że rana, którą ma na plecach, prawdopodobnie została zadania ostrym narzędziem. Lekarze zgłosili to funkcjonariuszom.

- Kryminalni ustalili, że pokrzywdzony wcześniej umówił się ze swoją 22-letnią znajomą na osiedlu Świętokrzyskie w Kielcach. Kobieta na spotkanie przyszła ze swoim kolegą. W trakcie spotkania między mężczyznami doszło do sprzeczki - relacjonuje Karol Macek.

W pewnym momencie młodszy z nich wyciągnął nóż i zranił 31-letniego mężczyznę w plecy. Pokrzywdzony uciekł z miejsca zdarzenia i zgłosił się do szpitala. Kryminalni ustalili, gdzie mieszka kobieta i udali się pod wskazany adres na osiedlu Świętokrzyskie. Tam zastali także 20-letniego mieszkańca powiatu ostrowieckiego, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Napastnik usłyszał zarzuty i został objęty dozorem policji. Za uszkodzenie ciała grożą mu 2 lata więzienia.

Tagi do tego wpisu
Reklama