Teatr specjalnie dla babci i dziadka

Data publikacji: 21.01.2020 13:59
Autor: Dorota Klusek / Kategoria: Kultura
Komentarze
Teatr im. Stefana Żeromskiego

Teatr im. Stefana Żeromskiego
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Bilet na spektakl, to propozycja Teatru imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach na prezent z okazji Dni Babci i Dziadka. Warto z niej skorzystać, tym bardziej, że bilet na specjalnie im dedykowane przedstawienia można kupić już za 10 zł.

Widzowie mają do wyboru jedną z dwóch sztuk, które będą wystawione w sobotę, 25 stycznia oraz w niedzielę, 26 stycznia. Są to „Psychoza” i „≈[prawie równo]”.

Jak wyjaśnia Paulina Drozdowska z Teatru imienia Stefana Żeromskiego, widzowie mogą wybrać między ciekawymi propozycjami.

- Spektakl na małej scenie, to „Psychoza” – eksperyment z teatralną formą, spektakl szalony, ale bardzo zabawny, zachęcający, by zanurzyć się w odmęty naszej osobowości. Mimo to, wychodzimy z niego z uśmiechem. I drugi spektakl, „≈[prawie równo]”, na dużej scenie, to opowieść o konsumpcjonizmie, o tym, jak pieniądz rządzi naszym światem. Przedstawienie jest wzbogacone o elementy show ze znakomitą muzyką – poleca.

Bilety można już kupować. Aby skorzystać z promocji, wystarczy tylko w kasie, przy zakupie, powiedzieć imię babci lub dziadka, których chcemy obdarować.

Reklama