Siatkarki KSZO jadą na Śląsk

Data publikacji: 01.02.2020 13:22
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport

 
Fot. KSZO Ostrowiec S.A. - 1 Liga Siatkówki Kobiet/Facebook

Ósmy zespół tabeli AZS Politechnika Śląska Gliwice będzie rywalem KSZO Ostrowiec w 21. kolejce I ligi siatkarek. Spotkanie w Gliwicach rozpocznie się o godzinie 17.00.

Zespół KSZO nadal jest mocno osłabiony. Nie udało się potwierdzić do sobotniego meczu trzech siatkarek, którymi jest zainteresowany ostrowiecki klub. Kamila Toborek, Paulina Berlińska i Weronika Gierszewska muszą zatem jeszcze czekać na swój debiut.

Ostrowczanki, po wycofaniu się Budowlanych Toruń, spadły na ostatnie miejsce w tabeli, mając na koncie tylko dwa zwycięstwa w tym sezonie i 7 punktów. Przed tygodniem, mimo niezłej gry, uległy u siebie Solnej Wieliczka 0:3, a zespół z Gliwice przegrał na własnym parkiecie z SAN-Pajda Jarosław 2:3. 

- Te porażki już nas bardzo wkurzają. Robimy wszystko, żeby przerwać tą fatalną serię. W meczu z Wieliczką już niewiele zabrakło, byśmy wygrały przynajmniej dwa sety. Jednak cały czas brakuje tego czegoś w naszej grze. Trzeba szybko to zmienić – powiedziała przyjmująca ostrowieckiej drużyny Monika Kawa.

Mecz AZS Politechnika Śląska Gliwice – KSZO Ostrowiec w sobotę o godzinie 17.00.      

Podobne wiadomości
Reklama