RADIO POZNAŃ. Wicemarszałek gra w kulki. Wodzińska bawi się tabletem w czasie dyskusji o ratowaniu szpitala

Data publikacji: 14.02.2020 13:38
Kategoria: Wiadomości z kraju /Źródło: Radio Poznań


Fot. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego/Radio Poznań

Wicemarszałek województwa odpowiedzialna za szpitale gra w kulki w czasie dyskusji o ratowaniu szpitala.

Na stronie wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego zamieszczono artykuł ze zdjęciami na temat spotkania poświęconego planowi naprawczemu dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu.

Fotograf uwiecznił wicemarszałek Marzenę Wodzińską z tabletem w rękach, na którym uruchomiona jest popularna gra w kulki. Zdjęcie niebawem przycięto tak, by ekran tabletu był niewidoczny. Radio Poznań dysponuje oryginalnym zdjęciem. 

Smaczku sprawie dodaje także to, że Marzena Wodzińska, członek Zarządu Województwa z ramienia Platformy Obywatelskiej, której podlega departament zdrowia, a w nim kaliski szpital, jest kaliszanką. Próbujemy skontaktować się z wicemarszałek Wodzińską.

To nie pierwsza kontrowersyjna fotografia, której jest bohaterką. W sierpniu ubiegłego roku pisaliśmy o jej wpisie na portalu społecznościowym po pobycie na Pol'And'Rock Festiwal. Pani marszałek, odpowiadająca za zdrowie i edukację, zamieściła na portalu społecznościowym zdjęcie, na którym z kuflem piwa w dłoni, obejmuje półnagiego młodego człowieka z kartką "Free Sex Play" na szyi, trzymającego puszkę z piwem. W rozmowie z Radiem Poznań marszałek Wodzińska przyznała, że było to piwo. Stwierdziła, że w opublikowaniu takiego zdjęcia nie widzi niczego niewłaściwego.

Reklama