Świętokrzyski PSL chwali swojego kandydata

Data publikacji: 14.02.2020 18:32
Autor: Mateusz Kaczmarczyk / Kategoria: Wiadomości z regionu
14.02.2020. Kielce. Ogłoszenie poparcia dla Władysława Kosiniaka-Kamysza przez świętokrzyskich ludowców

14.02.2020. Kielce. Ogłoszenie poparcia dla Władysława Kosiniaka-Kamysza przez świętokrzyskich ludowców
Fot. Mateusz Kaczmarczyk / Radio Kielce

Budowanie mostów między zróżnicowanymi środowiskami, współpraca z rolnikami i tworzenie wspólnoty ponad podziałami - tak ma wyglądać plan działania kandydata PSL na prezydenta. Świętokrzyscy ludowcy ogłosili poparcie dla Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Wiceprezes PSL w regionie Grzegorz Dziubek twierdzi, że najsilniejszym atutem ich kandydata jest dążenie do budowania wspólnoty i wyważone działanie. Kandydat ludowców ma w trakcie kampanii skupiać się na małych miejscowościach wiejskich.

Grzegorz Dziubek zapowiedział, że w programie wyborczym Kosiniaka-Kamysza znajdą się postulaty zgłaszane przez ugrupowanie Kukiz ‘15, z którym PSL jest w koalicji. Nie powiedział jednak, o które z postulatów może chodzić. W spotkaniu z dziennikarzami nie wziął udziału jedyny świętokrzyski poseł ludowców Czesław Siekierski, ponieważ uczestniczył w posiedzeniu Sejmu. Nie było też eurodeputowanego i szefa PSL w regionie Adama Jarubasa.

Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedzi region świętokrzyski. 19 lutego spotka się ze zwolennikami w Domu Kultury w Jędrzejowie i Domu Kultury w Sędziszowie, a 2 marca przyjedzie do Kazimierzy Wielkiej i Włoszczowy.

Reklama