Koniec obławy. Postrzelony napastnik odnaleziony przez policję

Data publikacji: 09.07.2020 07:30
Autor: Aneta Cielibała-Gil / Kategoria: Wiadomości z regionu
08.07.2020. Zbrza. Policyjna obława po śmiertelnym postrzeleniu mężczyzny

08.07.2020. Zbrza. Policyjna obława po śmiertelnym postrzeleniu mężczyzny
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Policja zakończyła obławę na mężczyznę, który zdaniem funkcjonariuszy wcześniej śmiertelnie postrzelił 61-letniego mieszkańca gminy Morawica. W nocy funkcjonariusze znaleźli go martwego w swoim domu. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo - strzelając do siebie. Wcześniej, prawdopodobnie zastrzelił mieszkańca Zbrzy.

Jak poinformował nas Karol Macek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Kielcach martwego 57-letniego mężczyznę mundurowi znaleźli w nocy na terenie jego posesji. 

- Przed godziną 1.00 funkcjonariusze znaleźli ciało 57-latka z raną postrzałową głowy. Obok niego znajdowała się broń, która została zabezpieczona. Nie wykluczono, że to jest ta sama broń, z której zastrzelono kilka godzin wcześniej 61-letniego mężczyznę - dodaje Karol Macek.

Przypomnijmy, do śmiertelnego postrzelenia doszło w miejscowości Zbrza w gminie Morawica. W środę kwadrans po godzinie 14.00 na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna, który na jednej z posesji znalazł nieprzytomnego 61-latka z raną postrzałową głowy.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyźni znali się i do niedawna mieli dobre kontakty. Kilka dni przed tragedią doszło między nimi do sprzeczki. Wczoraj, pod dom 61-latka podjechał samochód. Jego kierowca zaczął rozmawiać z mężczyzną, po czym wyciągnął broń i strzelił mu w głowę.

Tagi do tego wpisu
Podobne wiadomości
Reklama