Arkonia Szczecin rywalem waterpolistów KSZO

Data publikacji: 07.03.2020 09:08
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Piłkarze wodni KSZO Ostrowiec

Piłkarze wodni KSZO Ostrowiec
Fot. facebook.com/kszo.ostrowiec

Po trzech miesiącach przerwy wracają do rywalizacji w ekstraklasie piłkarze wodni. Zespół KSZO Ostrowiec w 5. kolejce rozegra dwumecz z Arkonią Szczecin. Spotkania na pływalni Rawszczyzna rozpoczną się w sobotę o godzinie 19.30 i w niedzielę o godzinie 10.00.

Będą to pojedynki dwóch najsłabszych drużyn w ekstraklasie. Ostrowczanie są na miejscu piątym i mają trzy punkty na koncie. Natomiast Arkonia jest ostatnia w tabeli i nie zdobyła dotychczas żadnego punktu, notując same porażki i to w wysokich rozmiarach.

- To dla nas wielka szansa i musimy zrobić wszystko, żeby wygrać ten dwumecz. Te dwa zwycięstwa otworzyłyby nam możliwość walki o czwarte miejsce w tabeli, bo zespoły z Łodzi, Bytomia i Gorzowa Wielkopolskiego są raczej poza naszym zasięgiem. Prosimy o głośny doping kibiców - powiedział w rozmowie z Radiem Kielce trener ostrowieckich waterpolistów Robert Serwin.

Szkoleniowiec KSZO ma kilka problemów kadrowych związanych z przeziębieniami zawodników, ale liczy, że w sobotni wieczór wszyscy będą gotowi do gry.

Spotkania z Arkonią Szczecin rozegrane zostaną w sobotę o godzinie 19.30 i w niedzielę o godzinie 10.00. Wstęp na trybuny pływalni Rawszczyzna jest bezpłatny. 

Reklama