Jak pracują specjaliści

Data publikacji: 16.03.2020 12:10
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Wiadomości z regionu

 
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Powiatowe Centrum Pomocy Medycznej w Kielcach przy ulicy Żelaznej ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce nie wprowadza radykalnych decyzji i nie zamyka poradni specjalistycznych działających w przychodni.

Jednak jak informuje Jarosław Wrzoskiewcz, dyrektor centrum, lekarze proszą pacjentów o jeśli to możliwe kontakt telefoniczny a nie osobistą wizytę w przychodni.

- Większość naszych poradni pracuje tak jak dotychczas, ale zwracamy się z apelem do pacjentów, aby jak najczęściej korzystali z możliwości porad telefonicznych, czyli tzw. teleporad. Ten apel podyktowany jest troską nie tylko o zdrowie naszych lekarzy, ale także naszych pacjentów - mówi Jarosław Wrzoskiewicz.

Jak dodaje także lekarze przyjmujący w podstawowej opiece zdrowotnej pracują normalnie.

- Jednak także oni apelują do pacjentów o nie przychodzenie do przychodni, a o kontakt telefoniczny. Oczywiście, gdy pacjent będzie potrzebował wizyty w naszej przychodni zostanie przyjęty. Natomiast uruchomiliśmy dodatkowe linie telefoniczne, by pacjenci mieli możliwość przede wszystkim skontaktowania się telefonicznego - dodał Jarosław Wrzoskiewicz.  

WYKAZ WSZYSTKICH TELEFONÓW DO POWIATOWEGO CENTRUM USŁUG MEDYCZNYCH

Tagi do tego wpisu
Reklama