Wiceminister Krupka informuje o zastrzeżeniach mieszkańców do prezydenta Wenty

Data publikacji: 20.03.2020 17:59
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Prezydent Bogdan Wenta i wiceminister sportu Anna Krupka

Prezydent Bogdan Wenta i wiceminister sportu Anna Krupka
Fot. Radio Kielce

Wiceminister sportu Anna Krupka odpowiada na krytykę ze strony prezydenta Bogdana Wenty. Świętokrzyska parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości apelowała w tym tygodniu do prezydenta Kielc m.in. o niezwoływanie nadzwyczajnej sesji rady miasta, a także o przedstawienie raportu z działań miasta w celu powstrzymania epidemii koronawirusa.

- Im więcej słów, tym więcej kompromitacji. Tu po pierwsze chodzi o Pana działania, po drugie o informację na temat tych działań, po trzecie o niestwarzanie dodatkowego zagrożenia w związku z epidemią koronawirusa. Wszystkie te trzy sprawy w Pana wykonaniu wyglądają kiepsko. Proszę niech się Pan nie licytuje na deklarację słowne. Tylko fakty i czyny! – pisze Anna Krupka.

Wiceminister sportu w komunikacie przesłanym do mediów postanowiła upublicznić całość korespondencji z prezydentem Bogdanem Wentą. Jak pisze „Koronawirus odkrywa nasze postawy. Polacy, mieszkańcy województwa świętokrzyskiego na czele z rządem i wojewodą zdają egzamin z odpowiedzialności. Mieszkańcy Kielc zgłaszają wiele zastrzeżeń do postawy prezydenta Wenty. W załączonej korespondencji mogą Państwo zapoznać się z tymi zastrzeżeniami, moimi apelami i odpowiedziami Pana Bogdana Wenty, niestety bardzo rozczarowującymi”.

PONIŻEJ TREŚĆ KORESPONDENCJI WICEMINISTER ANNY KRUPKI Z PREZYDENTEM BOGDANEM WENTĄ:

 

 

 

 

Tagi do tego wpisu
Reklama