Poseł Cieślak z pomocą dla przedsiębiorców

Data publikacji: 26.03.2020 11:32 / Data aktualizacji: 26.03.2020 18:09
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Poseł Michał Cieślak

Poseł Michał Cieślak
Kielce. 03.11.2017 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Poseł Michał Cieślak, świętokrzyski parlamentarzysta Porozumienia przygotowuje poradnik dla przedsiębiorców dotyczący zasad funkcjonowania w okresie epidemii koronawirusa oraz pomocy przygotowanej przez rząd w ramach tarczy antykryzysowej.

Jak informuje Michał Cieślak, poradnik będzie skupiał się na kilku obszarach dotyczących m.in. kwestii pracowników etatowych, małych i średnich firm, osób samozatrudnionych czy branż transportowych.

- Wszystkie pytania, które zostaną do nas skierowane, będą przekazane i konsultowane z zespołem ekspertów a także przedstawicielami rządu, po to aby wskazać jak najlepsze odpowiedzi i rozwiązania trudnych spraw przedsiębiorców - dodaje.

Parlamentarzysta zaznacza, że poradniki z pakietem pytań i odpowiedzi dla przedsiębiorców w najbliższych dniach będą publikowane na jego profilach w mediach społecznościowych. Poseł Michał Cieślak zachęca także do nadsyłania pytań na adres: poradnik.posel.cieslak@gmail.com

 

KOMUNIKAT BIURA POSELSKIEGO POSŁA MICHAŁA CIEŚLAKA:

Biuro Poselskie Michała Cieślaka zachęca Państwa do zadawania pytań w związku z rządowym programem tarczy antykryzysowej.
Postaramy się wskazać możliwe rozwiązania zaistniałych problemów, a opracowane przez nas odpowiedzi stworzą praktyczny poradnik również dla innych.
Pytania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną pod adresem: poradnik.posel.cieslak@gmail.com

Reklama