Instytucje kultury zwracają pieniądze

Data publikacji: 31.03.2020 14:17
Autor: Dorota Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
Kielce. Teatr im. Stefana Żeromskiego

Kielce. Teatr im. Stefana Żeromskiego
09.07.2019 / Fot. Radio Kielce

Od 12 marca wszystkie instytucje kultury są zamknięte. Epidemia pokrzyżowała ich plany pracy, przygotowane z dużym wyprzedzeniem.

W związku z tym, Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zwraca pieniądze za bilety - informuje Paulina Drozdowska.

- Zakupione bilety na ten czas można zwrócić. Nie wszystkie teatry zdecydowały się na taki krok. My taką możliwość dla państwa przewidujemy. Natomiast, jeśli chodzi o karnety, nad tym pewnie jeszcze będziemy się zastanawiać. One były do wykorzystania przez cały sezon, którego większą część mamy już za sobą, ale liczymy, że jeszcze w tym sezonie zagramy i będzie można z nich skorzystać - dodaje.

Kontakt z kasą jest możliwy telefonicznie pod numerem telefonu: 41-344-75-00 lub mailowo: kasa@teatrzeromskiego.pl.

Kieleckie Centrum Kultury informuje, że bilety kupione na wydarzenia organizowane przez tę instytucję można zwracać w kasie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17. Zwrot pieniędzy za bilety kupione za pośrednictwem portalu internetowego nastąpią automatycznie.

Filharmonia Świętokrzyska zaapelowała do swoich widzów o cierpliwość. Kasa tej instytucji jest zamknięta, a zwrot pieniędzy za zakupione bilety na odwołane wydarzenia odbędą się, jak tylko filharmonia wznowi działalność.

Reklama