Poseł zaprasza na wirtualny spacer po Sejmie

Data publikacji: 01.04.2020 12:39
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur PiS

Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur PiS
Fot. Robert Felczak / Radio Kielce

Wirtualny spacer po Sejmie kolejnym sposobem na nudę. Do odwiedzenia gmachu będącego symbolem polskiej demokracji zachęca poseł Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości.

Jak zaznacza parlamentarzysta, pomysł skierowany jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale także dorosłych.

- Spacer będzie miał formułę konkursu. Dla uczestników wirtualnej wycieczki zostały przygotowane pytania, które wraz ze szczegółami zostały zamieszczone na moim profilu na Facebooku. Często zapraszam różne grupy z województwa świętokrzyskiego do spaceru na żywo po gmachu Sejmu, jednak teraz nie jest to możliwe. Jestem jednak przekonany, że niebawem, kiedy pandemia koronawirsua minie, będziemy się mogli znów spotkać w Sejmie - dodaje.

Poseł Krzysztof Lipiec podkreśla, że na osoby, które wezmą udział w spacerze i odpowiedzą prawidłowo na pytania, czekają atrakcyjne nagrody. Zadania dotyczą m.in. tego kiedy powstała sala posiedzeń Sejmu, co stanowi charakterystyczny wystrój Sali Kolumnowej, czy w jaki sposób marszałek Sejmu otwiera i zamyka obrady Sejmu. Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać na adres skrzynki mailowej - listy@krzysztof-lipiec.pl.

Parlamentarzysta zaznacza, że po odbyciu wirtualnej wycieczki po Sejmie odpowiedź na pytania konkursowe z pewnością nie będzie stanowić problemu.

‼️ #Zostańwdomu ????????????Nie musicie się nudzić. Zapraszam dzieci i młodzież na wirtualny spacer po Sejmie RP ????????????????????????....

Opublikowany przez Krzysztofa Lipca Środa, 1 kwietnia 2020
Tagi do tego wpisu
Reklama