Ojciec wicepremiera apeluje o udział w wyborach

Data publikacji: 22.04.2020 15:20
Autor: Kamil Król / Kategoria: Wiadomości z regionu
Kielce. 27.10.2019. Uroczystość odsłonięcia pomnika Przemysława Gosiewskiego. Na zdjęciu: Jan Gosiewski

Kielce. 27.10.2019. Uroczystość odsłonięcia pomnika Przemysława Gosiewskiego. Na zdjęciu: Jan Gosiewski
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

Z apelem o wzięcie udziału w majowych, korespondencyjnych wyborach prezydenckich i głosowanie na Andrzeja Dudę zwrócił się Jan Gosiewski, ojciec śp. wicepremiera Przemysława Gosiewskiego.

- Jeżeli chcemy, aby nasz kraj nadal się rozwijał i zmieniał się na lepsze, jeżeli chcemy zapewnić normalną realizację zadań politycznych i gospodarczych, musimy w maju wybrać prezydenta. Kandydatem rodziny Gosiewskich na stanowisko prezydenta jest Andrzej Duda – powiedział Jan Gosiewski.

- W czasie swojej kadencji, Andrzej Duda swoją mozolną pracą przekonał, że na niego zawsze można liczyć. Jako rodzice Przemysława Gosiewskiego zwracamy się z apelem do wszystkich Polaków: „Idźmy na wybory w maju. Zagłosujmy na Andrzeja Dudę!”. Jestem pewny, że historia w przyszłości złotymi zgłoskami zapisze działalność Pana Prezydenta – przekonuje Jan Gosiewski.

Jan Gosiewski przypomniał ponadto, że maj to najpiękniejszy miesiąc w roku, pełen ważnych dat. 2 maja obchodzimy Dzień Flagi, dzień później przypada Święto Konstytucji, a 8 maja to Dzień Zwycięstwa. 12 maja urodził się Przemysław Gosiewski, a 16 maja przyszedł na świat obecny prezydent RP i kandydat w tegorocznych wyborach prezydenckich Andrzej Duda. 20 maja z kolei przypada setna rocznica urodzin papieża św. Jana Pawła II.

22.04.2020. Kielce. Pomnik Przemysława GosiewskiegoFot. Radio Kielce

Reklama