Inauguracja „Biegam, bo lubię" w Gutwinie

Data publikacji: 11.05.2020 15:08
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne
Fot. MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski

We wtorek o godzinie 18.30 w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin koło Ostrowca Świętokrzyskiego zainaugurowane zostaną ogólnopolskie zajęcia z cyklu „Biegam, bo lubię". Będzie możliwość prowadzenia treningów równocześnie dla trzech grup o liczbie nie większej niż 6 osób w grupie, plus jeden trener.

- Podczas zajęć obowiązywać będzie konieczność zachowania dystansu pomiędzy grupami wynosząca minimum 100 m, za co odpowiedzialni są instruktorzy. Nie będzie możliwości korzystania z urządzeń sportowych na stanie ośrodka. Trenerzy prowadzący zajęcia zobligowani zostaną do weryfikacji uczestników poprzez sporządzenie imiennej listy, przekazywanej po zajęciach koordynatorowi programu BBL. – informuje Jarosław Słodkiewicz z ostrowieckiego MOSiR.

W czasie zajęć należy stosować się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, a więc zachowywać właściwy dystans, przestrzegać zasad higieny, przebierać się i kąpać w domu. Można natomiast ćwiczyć bez maseczek.

W maju zajęcia odbywać się będą we:

- wtorki (godz. 18.30 – 19.30) – trzy grupy po 6 osób ćwiczących i 1 trener,

- czwartki (godz. 18.30 – 19.30) – trzy grupy po 6 osób ćwiczących i 1 trener,

- niedziele (godz. 9.30 – 10.30) – jedna grupa 6-osobowa i 1 trener.

Zapisy na zajęcia wtorkowe i czwartkowe prowadzone będą bezpośrednio przed z do wyczerpania limitu osób. Zapisy na zajęcie niedzielne prowadzone będę pod specjalnie tworzonym postem na fanpage’u Biegam Bo Lubię Ostrowiec Świętokrzyski. W obu przypadkach decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

Zasady organizowania grup na zajęcia mogą być zmieniane, a podyktowane jest to faktem konieczności dostosowania się do wytycznych Rady Ministrów w sprawie zagrożenia epidemicznego.

Podobne wiadomości
02.04.2016 12:51

Sobotnie "Biegam, bo lubię"

Reklama