Nowa lokalizacja treningów BBL w Ostrowcu Świętokrzyskim

Data publikacji: 20.05.2020 13:24
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
20.05.2020. Ostrowiec Świętokrzyski. Zajęcia Biegam, bo Lubię

20.05.2020. Ostrowiec Świętokrzyski. Zajęcia Biegam, bo Lubię
Fot. MOSiR Ostrowiec Św.

Od najbliższego czwartku zajęcia Biegam, bo Lubię w Ostrowcu Świętokrzyskim zostaną przeniesione na dwa boiska wielofunkcyjne: na terenie Parku Miejskiego obok ul. Mickiewicza oraz w kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Świętokrzyskiej.

 - Decyzja ta została wymuszona na Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przez najnowsze interpretacje rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związanych z  epidemią. Zajęcia mogą być organizowane wyłącznie na terenie o charakterze zamkniętym, a Ośrodek Wypoczynkowy Gutwin takim obiektem nie jest i nie ma tu możliwości skutecznego odseparowania uczestników zajęć od przypadkowego kontaktu z osobami postronnymi - informuje Jarosław Słodkiewicz z ostrowieckiego MOSiR.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia na każdym z tych boisk będzie możliwość prowadzenia zajęć dla jednej, czternastoosobowej grupy plus maksymalnie dwóch trenerów. Wciąż obowiązuje też weryfikacja uczestników przez prowadzących zajęcia na imiennych listach przekazywanych po treningu koordynatorowi programu Biegam, bo Lubię.

Nie zmieniają się terminy treningów, które jak do tej pory odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18.30 oraz w każdą niedzielę o godzinie 9.30. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Podobne wiadomości
Reklama