2013 złotych w ponownej licytacji choinki zespołu T.Love. W sumie zebraliśmy blisko 20 tysięcy złotych

Data publikacji: 24.12.2012 17:10
Kategoria: Wiadomości z regionu

19 966 złotych zebraliśmy podczas tegorocznej akcji "Choinka pod Choinkę". Pieniądze ze sprzedaży świątecznych drzewek przeznaczymy na stypendia dla utalentowanej młodzieży. W wigilię licytowaliśmy choinkę, ufundowaną przez zespół T.Love. Za 2013 złotych kupił ją europoseł Jacek Włosowicz.

Drzewko od T.Love licytowaliśmy po raz drugi. W piątek, za to samo drzewko Grupa Edukacyjna MAC Edukacja dała 2 tysiące 662 złote. Jej przedstawiciele przekazali choinkę dla Domu Kultury Zameczek, by bombki z dedykacją Muńka Staszczyka i jego kolegów były inspiracją dla młodych twórców. Z kolei dyrektor "Zameczka" Teresa Wołczyk Rosołowska przekazała drzewko do ponownej licytacji.

W tym roku, licytowaliśmy drzewka, ufundowane przez Kubę Błaszczykowskiego, Jerzego Stuhra, ojców Oblatów ze Świętego Krzyża, Dom Pomocy Rodzinnej w Pierzchnicy, muzyków zespołu T.Love i Roberta Makłowicza.

Akcję można jeszcze wspomóc. Do końca grudnia przyjmowane są wpłaty na specjalne konto.

Wszystkim Darczyńcom, Fundatorom i Tym, którzy licytowali choinki, Radio Kielce pięknie dziękuje.


Radosław Podsiadły

Szanowni Państwo…
Świętokrzyski Fundusz Lokalny wydzielił specjalne subkonto, na które wpłyną pieniądze z licytacji świątecznych drzewek oraz zestawów bombek.
Ale Państwo macie także możliwość dokonania dobrowolnych wpłat, które wesprą naszą inicjatywę. Być może, dzięki Państwa hojności, będziemy mieli możliwość ufundowania stypendiów nie dla sześciu ale siedmiu, czy ośmiu zdolnych uczniów.
Serdecznie o to prosimy.

Numer konta: 08 1060 0076 0000 3300 0075 1195 / Bank BPH

Radio Kielce
Świętokrzyski Fundusz Lokalny

Reklama