Warunki korzystania

Data publikacji: 10.06.2013 11:00
Kategoria: Pływające strony /Źródło: Warunki korzystania
Komentarze

Wydawcą serwisu internetowego www.radio.kielce.pl jest Radio Kielce SA z siedzibą w Kielcach, ul. Radiowa 4, 25-317 Kielce.

Teksty, zdjęcia, elementy graficzne oraz pliki dźwiękowe i filmowe znajdujące się na stronie www.radio.kielce.pl są własnością Radia Kielce S.A.

Rozpowszechnianie, powielanie artykułów i materiałów zamieszczonych na stronie www.radio.kielce.pl - w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na wszelkich polach eksploatacji włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem, digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - jest zabronione bez uprzedniej, pisemnej zgody Radia Kielce S.A.

Zamieszczanie w serwisach internetowych materiałów rozpowszechnionych przez Radio Kielce na www.radio.kielce.pl dopuszczalne jest w ograniczonej formie, w celach informacyjnych (tytuł i maksymalnie trzy pierwsze zdania artykułu), z wyłączeniem plików dźwiękowych, wideo i fotografii.

Korzystający z fragmentów materiałów rozpowszechnionych na www.radio.kielce.pl jest zobowiązany w miejscu publikacji zaczerpniętej ze strony www.radio.kielce.pl umieścić adnotację "czytaj dalej" będącą aktywnym linkiem przekierowującym bezpośrednio do artykułu źródłowego zamieszczonego na stronie www.radio.kielce.pl.

Materiały oznaczone jako PAP są własnością Polskiej Agencji Prasowej. Kopiowanie, zarówno fragmentów jak i całości materiałów, jest bezwzględnie zabronione.

Materiały oznaczone jako IAR są własnością Informacyjnej Agencji Radiowej. Kopiowanie, zarówno fragmentów jak i całości materiałów, jest bezwzględnie zabronione.

Pytania lub uwagi dotyczące korzystania ze strony www.radio.kielce.pl prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres webmaster@radio.kielce.pl.

adv adv
Wiadomości
Reklama