Miłośnicy mody napisali test

Data publikacji: 30.05.2015 22:02
Autor: Ewa Okońska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Off Fashion test (30 maja 2015 r.)

Off Fashion test (30 maja 2015 r.)
Fot. Piotr Michalski / Radio Kielce

Ile klinów powinna mieć suknia słowiańska, czym jest pelisa i kto był projektantem kreacji, która spowodowała upadek Madonny na na Brit Awards? Na te i inne pytania odpowiadali uczestnicy Wielkiego Testu o Modzie, zorganizowanego w ramach 17. edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion.


Zwycięzcą konkursu okazał się tegoroczny maturzysta, absolwent Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego- Radosław Janaszek. Laureat, który otrzymał 25, na 30 możliwych punktów przyznaje, że sprawdzian nie sprawił mu większych problemów.


Zorganizowany po raz drugi Fashion Test zgromadził wielu entuzjastów mody, i to w każdym wieku. Do sprawdzianu zgłosiły się m.in.: modelka Off Fashion Paula Jurczak i jej mama Sylwia. Obie przyznają, że nie znały odpowiedzi na wszystkie pytania, ale zabawa była przednia.


W kategorii VIP zwyciężyła Dorota Klusek- dziennikarka Echa Dnia, zajmująca się modą. W tej kategorii startowali również między innymi: rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego Jacek Semaniak, posłanka Renata Janik, senator Krzysztof Słoń oraz wiceprezydent Kielc Tadeusz Sayor. Tagi do tego wpisu
Reklama