Udana inauguracja sezonu KTM Novi Korona

Data publikacji: 18.04.2016 15:22
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
KTM Novi Korona

KTM Novi Korona
Fot. fot. KTM Novi Kielce

Udanie zainaugurowali nowy sezon zawodnicy KTM Novi Korona Kielce. W rozegranych w Buczku, 1 i 2 rundzie mistrzostw Polski w motocyklowych rajdach enduro, aż dziewięciokrotnie stawali na podium. Najlepiej zaprezentowali się Maciej Giemza i Aleksander Bracik, którzy w swoich klasach wygrali obydwa wyścigi.

Maciej Giemza dwukrotnie stanął na najwyższym stopniu podium w klasie E1. Czwarty i piąty był jego klubowy kolega Rafał Bracik. W klasie junior 50 najlepszy był Aleksander Bracik. Pierwszego dnia drugi na metę przyjechał Patryk Zięba. Drugiego dnia zawodnik KTM Novi Korona był tuż za podium. W klasie masters pierwszą rundę na drugim miejscu ukończył Robert Frydrych, a na trzecim Leszek Drogosz. Drugiego dnia zamienili się miejscami. Lepszy od kielczan dwukrotnie był Sebastian Krywult z BKM Bielsko Biała. Rywalizację quadów pierwszego dnia wygrał Marcin Nawrot z ATV Kielce, drugiego stanął na najniższym stopniu podium.  

W klasyfikacjach generalnych w swoich klasach po pierwszych dwóch rundach prowadzą: Aleksander Bracik, Maciej Giemza i Marcin Nawrot. 

Na zdjęciu: Na pierwszym miejscu Aleksander Bracik, na drugim Patryk Zięba. 

Tagi do tego wpisu
Reklama