Telefonicznie wygodniej zarejestrować się do poradni ŚCO

Data publikacji: 06.03.2017 09:29
Autor: Magdalena Sitek / Kategoria: Zdrowie


Fot. Piotr Michalski / Radio Kielce

Izabela Opalińska rzecznik prasowy Świętokrzyskiego Centrum Onkologii

Pacjenci Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach mają możliwość umówienia się na wizytę w poradniach za pośrednictwem call – center. Termin wizyty można rezerwować dzwoniąc pod numer telefonu 41 367 42 08 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 18).

- Call – center zostało uruchomione dla wygody pacjentów, dlatego warto żeby jak najczęściej korzystać z tej formy rezerwowania sobie wizyt w poradniach. Nie ma potrzeby, czekania w kolejce do rejestracji, aby zarezerwować sobie termin kolejnej wizyty. Do większości z 30 poradni można już umówić się telefonicznie – podpowiada Katarzyna Ponikowska, kierownik Działu Organizacji Świadczeń Zdrowotnych i Rejestracji ŚCO.
Konsultantki z call – center ŚCO udzielają również potrzebnych pacjentom informacji o tym, jak przygotować się do badania diagnostycznego.

Jeszcze tylko do poradni: chemioterapii i brachyterapii rezerwacja wizyt odbywa się przy konsolach w tych poradniach. Można tego dokonać osobiście lub telefonicznie od poniedziałku do czwartku w godzinach 7-15, w piątki w godzinach 7-13, pod numerami telefonów: poradnia chemioterapii - 41 367 46 15; poradnia brachyterapii - 41 367 40 26.

Tagi do tego wpisu
Reklama