Petters wróciła z Hiszpanii, triathloniści szlifują formę

Data publikacji: 26.04.2017 12:52
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
18.05.2016. Klaudia Petters - TS Akwedukt Kielce

18.05.2016. Klaudia Petters - TS Akwedukt Kielce
Fot. fot. TS Akwedukt Kielce

Utalentowana triathlonistka Akweduktu Klaudia Petters, wróciła z dziesięciodniowego zgrupowania kadry narodowej juniorów w hiszpańskim mieście Calpe. – Trzy zawodniczki i czterech zawodników, szlifowało formę pod okiem trenera Cezarego Figurskiego – poinformował klubowy szkoleniowiec kielczanki Grzegorz Kożuchowski.

– Też miałem jechać na ten obóz, ale z przyczyn rodzinnych musiałem zrezygnować. Cezary Figurski z UKS G8 Bielany, to doświadczony trener i jestem przekonany, że Klaudia solidnie przepracowała ten okres – dodał szkoleniowiec Akweduktu Kielce.

W najbliższy piątek Klaudia Petters oraz jej dwaj klubowi koledzy Mateusz Błaszczak i Eryk Szcześniak wyjadą na dziesięciodniowe zgrupowanie kadry makroregionu południowego w Ustrzykach. W skład tego makroregionu wchodzi pięć województw: łódzkie, śląskie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Trenerem kadry jest Grzegorz Kożuchowski.

W drugi weekend maja w Olsztynie odbędą się pierwsze zawody Pucharu Polski w triathlonie, które dla juniorów będą eliminacjami do mistrzostw Europy w Kitzbühel.

Tagi do tego wpisu
Reklama