Poseł Lipiec w Łopusznie. Rozmawiał z mieszkańcami o ich bolączkach

Data publikacji: 11.02.2018 16:58
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
Spotkanie mieszkańców z posłem PiS Krzysztofem Lipcem w Łopusznie

Spotkanie mieszkańców z posłem PiS Krzysztofem Lipcem w Łopusznie
Łopuszno. 11.02.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Lipiec spotkał się z mieszkańcami gminy Łopuszno. Zostało ono zorganizowane pod hasłem "Porozmawiajmy o Polsce, porozmawiajmy o świętokrzyskim". Podczas wizyty parlamentarzysta wraz z samorządowcami zbierali informacje o aktualnych problemach mieszkańców regionu oraz przedstawiali kolejne propozycje reform, przygotowywane przez rząd.

- To była dobra dyskusja, usłyszeliśmy wiele dobrych słów i podpowiedzi. Wymieniliśmy także swoje poglądy na niektóre tematy. Mieszkańcy interesowali się także wyborami samorządowymi i tym co będzie się działo po nich - powiedział poseł.

Krzysztof Lipiec dodał, że nie jest to ostatnie spotkanie z mieszkańcami regionu. – Chcemy spotkać się z jak największą grupą osób. Moim zamiarem jest to, aby przed wyborami samorządowymi odwiedzić wszystkie gminy. Jest to możliwe, chociaż czasu jest już niewiele – stwierdził parlamentarzysta.

W spotkaniu wzięła udział duża grupa mieszkańców gminy Łopuszno. Wśród nich była Wioletta Frączek. – Takie rozmowy z parlamentarzystami i samorządowcami są potrzebne mieszkańcom. Jest to okazja do wyrażenia swojej opinii i wysłuchania innych propozycji – stwierdziła uczestniczka.

Kolejne spotkanie odbędzie się w środę w gminie Mirzec.

Reklama