Kto dyrektorem szpitala we Włoszczowie? Jedna kandydatura już odrzucona

Data publikacji: 08.03.2018 15:37
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Wiadomości z regionu
18.10.2017 Włoszczowa. Szpital powiatowy

18.10.2017 Włoszczowa. Szpital powiatowy
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Cztery oferty wpłynęły na konkurs, który ma wskazać dyrektora Szpitala Powiatowego we Włoszczowie. Jak informuje Zbigniew Krzysiek wicestarosta powiatu włoszczowskiego, komisja konkursowa otworzyła oferty i sprawdziła dokumenty pod względem formalno – prawnym. Trzy z nich zostały zaakceptowane do dalszego postępowania konkursowego, jedna została odrzucona, ze względy na braki w dokumentacji.

Jak dodaje wicestarosta, 22 marca ponownie zbierze się komisja konkursowa, która przesłucha kandydatów na dyrektora szpitala.

- Od nowego dyrektora będziemy oczekiwać zrównoważenia strony dochodowej i wydatkowej, poprowadzenia szpitala w takim kierunku, by nie było zagrożenia w kwestiach finansowych – mówi Zbigniew Krzysiek.

Nazwisko nowego dyrektora Szpitala Powiatowego we Włoszczowie powinno być znane pod koniec marca. Jak informowaliśmy, na początku stycznia tego roku z funkcji dyrektora włoszczowskiej lecznicy odwołana została Joanna Ochał. Powodem tej decyzji był jej konflikt z lekarzami z oddziału wewnętrznego.

Reklama