Każdy z nas może odkryć w sobie talent. Agata Steczkowska zaprasza na warsztaty

Data publikacji: 07.04.2018 15:53
Autor: Tomasz Piwko / Kategoria: Wiadomości z regionu
Agata Steczkowska w studiu Radia Kielce

Agata Steczkowska w studiu Radia Kielce
Kielce. 07.04.2018 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Rozpoczęły się zapisy na Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej, organizowane po raz czwarty w Starachowicach. Udział w nich może wziąć każdy bez względu na wiek. Jak podkreśliła Agata Steczkowska, w każdym z nas drzemie jakiś talent, predyspozycje i zdolności artystyczne. Warsztaty pozwolą je odkryć, rozwinąć i ukierunkować.

W programie są m. in. zajęcia chóralne, indywidualnej emisji głosu, instrumentalne, aktorskie, plastyczne, taneczne, fotograficzne oraz zajęcia autoprezentacji oraz medialne. Nowością w tym roku będą warsztaty radiowe, ukazujące tajniki pracy w tym medium, sposoby przygotowywania audycji i relacji reporterskich.

Agata Steczkowska dodała, że warsztaty artystyczne są także okazją do rozwoju odkrytych wcześniej uzdolnień. Niektórzy z uczestników swoje zdolności kształtują na zajęciach indywidualnych, czy grupowych, pozaszkolnych, a tu podczas warsztatów mogą się doskonalić pod okiem uznanych mistrzów. Będą też goście specjalni: Zbigniew i Monika Zamachowscy. Opowiedzą o pracy aktorskiej i specyfice pracy w telewizji.

Warsztaty odbędą się w hotelu „Europa” w Starachowicach. Rozpoczną się 23 czerwca, a zakończą 2 lipca. Dzień wcześniej odbędzie się koncert finałowy ”Wielkie Przedstawienie”, w czasie którego uczestnicy zajęć zaprezentują swoje umiejętności. Warsztaty objęło patronatem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej Agaty Steczkowskiej.

Reklama