Agata Steczkowska wystąpi w Radiu Kielce na Dzień Dziecka! [PRZYJDŹ PO ZAPROSZENIA]

Data publikacji: 23.05.2018 16:53
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Agata Steczkowska w studiu Radia Kielce

Agata Steczkowska w studiu Radia Kielce
Kielce. 07.04.2018 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Agata Steczkowska wystąpi w naszej rozgłośni podczas koncertu rodzinnego z okazji Dnia Dziecka. Podczas wydarzenia zaprezentuje się chór prowadzony przez tę znaną kompozytorkę i dyrygentkę chórów dziecięcych, który zaśpiewa znane i uwielbiane przeboje dziecięce takie jak „Jadą, jadą misie” oraz piosenki z Akademii Pana Kleksa - informuje Agata Steczkowska.

- Będziemy śpiewać znane i lubiane przez wszystkie dzieci piosenki. Zaśpiewamy „Misia Koralgola”, „Pszczółkę Maję”, „Kolorowe kredki”, „Misia Uszatka”, „Już taki jestem zimny drań”, czy „Ada to nie wypada” - wymienia Agata Steczkowska.

Jak dodaje Agata Steczkowska, w Radiu Kielce wystąpi chór, którego najmłodszy członek ma zaledwie 4 lata, a najstarszy 76 lat.

- Chór skupia osoby już od drugiego roku życia, ponieważ w idei tego chóru nie ma żadnego limitu wiekowego ani zdolności. W normalnym trybie, by dostać się do chóru, trzeba się wykazać umiejętnościami wokalnymi, każdy kandydat jest zawsze przesłuchiwany. Natomiast do mojego chóru może zapisać się każdy. Musi tylko naprawdę lubić śpiewać - dodaje Agata Steczkowska.

Koncert odbędzie się 2 czerwca w Studiu Gram Radia Kielce. Rozpocznie się o godzinie 16.30. Zaproszenia można odbierać w naszej rozgłośni. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Reklama